Monter drzwi, bram, okien

Zakres obowiązków:

- Montaż drzwi, okien oraz bram garażowych.

- Komunikacja z działem handlowym.

Wymagania:

- Dobra organizacja pracy

- Prawo jazdy kat. B

- Komunikatywność

- Chęć do pracy w dłuższej perspektywie

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę.

- Motywujący pakiet wynagrodzeń.

- Szkolenia związane ze stanowiskiem pracy.

- Dofinansowanie do karty FitProfit.

- Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Specjalista do spraw sprzedaży

- Analiza zapytań ofertowych.

- Wstępna ocena wykonalności projektu.

- Przygotowanie i kalkulacja wycen.

- Prowadzenie rejestru ofert i kontraktów.

- Nadzór i odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji zleceń.

- Komunikacja z innymi działami w firmie.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie.

- Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży technicznej.

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

Magazynier

- Przyjmowanie dostaw.

- Przygotowanie towarów do wysyłki.

- Kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym i ilościowym.

- Utrzymanie porządku na magazynie oraz przestrzeganie zasad BHP.

- Dbałość o powierzony sprzęt.

- Podstawowa obsługa komputera oraz skanera magazynowego.

Wymagania:

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

- Umiejętność planowania i organizacji pracy.

- Umiejętność pracy w zespole.